colontitle

Програма Олени Шевченко "Джаз для дітей і дорослих" у Джаз-клубі ВКО ім.М.Голощапова

25 лютого Джаз-клуб ім. М.Голощапова Всесвітнього клубу одеситів після паузи знову запросив на засідання у проекті “Джаз для дітей і дорослих” на зустріч з лауреатами IV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю “Black & White music”, який пройшов с 20 лютого по 22 лютого 2024 на базі Мистецької школи №1 ім.Е.Гілельса. Усі матеріали конкурсу можна побачити у соцмережах: записи виступів конкурсантів online і на сцені МШ #1, а також Гала-концерт, церемонію вручення дипломів переможцям і володарям спеціальних призів.

Докладніше...

28 січня відбулася перша у 2024 році Джазова зустріч у ВКО. Олексій Петухов & Co у Джаз-клубі ВКО ім. М.Голощапова!

"Як завжди програма складалася з імпровізацій та експериментів. Цього разу в ній, крім Метра Одеського джазу Олексія Петухова, брали участь трубач Олександр Глущенко. Проникливе звучання і лаконічні імпровізації дали можливість насолодитися його майстерністю. На гітарі грав юний Славік Литовченко.

Докладніше...

Перша річниця створення Джаз-клубу ВКО ім.Голощапова

Традиційна щомісячна зустріч дійсних членів Всесвітнього клубу одеситів у грудні була приурочена до знакової події: першій річниці створення Джаз-клубу Всесвітнього клубу одеситів. Всупереч ворожій агресії та завдяки нашим Українським Збройним Силам.

«Джаз – музика перемоги та свободи!» - це гасло на наших скрижалях та афішах.

25 грудня 2022 року відбулося урочисте відкриття Джаз-клубу ВКО. 

Докладніше...

Перший джазовий ювілей!

Джаз-клубу ВКО виконується 1 рік! Всього один,

Кожна зустріч з джазовими імпровізаціями у вітальні Всесвітнього клубу одеситів забарвлювали життя слухачів і самих музикантів в мажорні тони і завдяки записам відправляли в соціальні мережі сигнали стійкості і витримки одеситів у військовий час.

Джаз – музика, що підкорила весь світ в XX столітті, продовжує наповнювати серця почуттям свободи і особливою енергією також і в XXI столітті, об'єднує людей, допомагає зрозуміти один одного, уміти слухати і чути партнера і створювати разом музичну картину світу.

Докладніше...

Впечатление
В день одесский, в воскресенье…

Попробуйте напеть эту строку на мотив шедевра Джорджа Гершвина (у него - «весенний») и очутитесь рядом со мной во Всемирном клубе одесситов, где 17 декабря отмечали первую годовщину Джаз–клуба ВКО, продолжившего то, что начинал Николай Голощапов и его (наши) единодельцы - возрождение джазовой жизни в городе, где, как полагал Леонид Утесов, этот жанр родился. В это декабрьское воскресенье было официально объявлено, что Джаз-клуб ВКО отныне – имени Николая Голощапова.

Докладніше...

Благодійний концерт Олексія Пєтухова & Co у Джаз-клубі ВКО

Благодійний концерт Олексія Пєтухова & Co у Джаз-клубі ВКО в останній день вересня в Джаз-клубі ВКО був сповнений сюрпризів.

Вересневе засідання Джаз-клубу за традицією військового часу розпочалося з благодійної акції - передачі бійцям ЗСУ необхідних медикоментів для особистого вживання.

Докладніше...

25 августа в Джаз-клубе ВКО Маэстро Петухов исполнил свои непревзойденные джазовые импровизации для гостей ВКО.

В концертной программе приняли участие Игорь Лосинский, исполнивший, да-да, именно исполнивший свои переводы американской джазовой поэзии, и известный одесский актер, степ-танцор Алексей Гилко. Бессменная ведущая, руководитель Джаз-клуба ВКО Елена Шевченко открыла и провела этот удивительный концерт.

Докладніше...

Авторський проект Фелікса Кохріхта «ДІАЛОГИ НА НІЖИНСЬКІЙ»
з програмою «ОДЕСА. ДЖАЗ. ЮНЕСКО.»

Ці три слова вміщують цілу низку яскравих, цікавих та унікальних подій, що відбулися в нашому місті у останні дні квітня, коли ми відсвяткували Міжнародний День Джазу. Він і раніш проходив в Одесі, але на цей раз, вперше зі статусом міста-памʼятника архітектури, культури та літератури ЮНЕСКО. Про це - бесіда журналіста Фелікса Кохріхта з тими, хто створив це свято джазу.

Докладніше...

Зустріч з Меелісом Кубітсом у ВКО

Учора у Всесвітньому клубі одеситів відбулася дуже тепла і довгоочікувана зустріч членів Клубу з нашим великим і давнім другом з Естонії керівником фонду Kultuuripartnerlus Меелісом Кубітсом. Разом з Меелісом на зустріч до Клубу прийшли чудові музиканти Яак Соояер, Рауль Вайгла, Карл-Юхан Лаанесаар (Естонія) та Аліна Бжезінська (Велика Британія) , які напередодні, 12 травня, підкорили одеситів на Благодійному концерті «Jazz For Ukraine».. Це був подарунок Україні і Одесі від зірок європейського джазу.

Докладніше...

Музика вільних людей: в Одесі відзначили Міжнародний день джазу

Нехай і без зарубіжних зірок (хто ж до нас приїде під час війни) Міжнародний день джазу в Одесі все ж відзначили. З низки камерних заходів, присвячених цьому святу, культурний оглядач «Думської» Ірен Адлер вибрала концерт у Всесвітньому клубі одеситів, і нітрохи не пошкодувала.

Про метрів музики вільних людей, які колись побували в нашому місті, нагадувала фотовиставка «Джаз» Олександра Синельникова і Георгія Гергая. А звукове наповнення забезпечив піаніст Олексій Пєтухов, його друзі та учні.

Докладніше...