colontitle

Джазові імпровізації для ЗСУ

Офіційне представлення Джаз-клубу ВКО відбулося 25 грудня 2022 р. і стало природним продовженням блискучої низки благодійних концертів уже у форматі діяльності самостійного клубу - джазового.

Прологом стали численні концерти з березня 2022 року зі збору коштів для ЗСУ, де брали участь видатні джазові піаністи Одеси Вадим Бессараб, Олексій Пєтухов, Маестро "Шовкові пальці" - Сергій Терентьєв, а також ансамблі молодих виконавців - студентів і випускників музичних ВНЗ нашого міста.

Джазові програми неодноразово звучали і на інших сценах міста, зокрема, для бійців територіальної оборони Одеси. Наприклад, цикл лекцій «Джазові хвилинки» Олени Шевченко

Олена Шевченко - видатний музикознавець, методист, викладач вищої категорії теоретичних дисциплін джазового профілю Одеського професійного коледжу мистецтв ім. В.Нежданової, вона справжній інтелектуал та професійний науковець власної справи, а в музичних колах і серед своїх шанувальників Олена відом як Леді Джаз. Ніхто як вона не живе цим мистецтвом усім своїм серцем і душею. Тому послухати її лекції - це справжня фортуна для поціновувачів джазових стандартів.

У період воєнного часу мисткиня провела 24 благодійні концерти з джазовими та академічними музикантами на різних сценах Одеси та Одеської області, у тому числі і на заходах Всесвітнього клубу одеситів, і для бійців територіальної оборони!

На нашому сайті Ви можете познайомитись с лекціями Олени Шевченко та іншими подіями у ВКО для підтримки ВСУ.

Завжди неподалік,
Ваш ВКО