colontitle

Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

Повідомляємо вас, що з 14 червня 2023 року діє новий графік роботи Клубу на літній період:

Понеділок – п`ятниця - з 12.00 до 16.00

Субота, неділя – вихідні дні

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

З анонсом заходів Клубу можна ознайомитись:

Познайомитися з проведеними ВКО Благодійними заходами ви зможете на нашому YouTube каналі за посиланням: «Одеські зустрічі у дні війни»: https://youtube.com/playlist?list=PLEjcHskrdc3AI3hjkTMOSJJguaNgmlfHc

Охочі допомогти ВКО у зборі коштів для придбання необхідних ліків та матеріалів для поранених бійців ЗСУ можуть перерахувати на розрахунковий рахунок або корпоративну картку Клубу благодійний внесок:

Розрахунковий рахунок ВКО: iban: ua343071230000026009020254276, банк: ПАТ «БАНК ВОСТОК», ЄДРПОУ: 13878081
Корпоративна картка: 5375 4907 0031 1011.

Завжди неподалік,
Ваш ВКО

Трагічна вість...
Сьогодні на 75 році життя помер відомий одеський учений, давній і вірний друг ВКО Андрій Олегович Добролюбський...

Ми дуже сумуємо... Непоправна втрата для Одеси, для кожного з нас...

Щирі співчуття родині та близьким талановитої світлої людини, відданого Одесита!

Докладніше...

Напишемо розповідь про подвір'я свого дитинства!

До редакціі газети "Вечірня Одеса" продовжують находити листи від одеситів із розповідями про двори свого дитинства та юності.

Сьогодні разом з "Вечіркою" публікуємо розповідь Ігоря Паночишена

Докладніше...

Дім князя Гагаріна

Война — не помеха для творческого труда, научных изысканий, новых публикаций. Это ежедневно доказывает культурологическая среда нашего города, не спящего по ночам из-за воздушных тревог и продолжающего трудиться наутро.

Докладніше...

Світлої пам'яті кумира Одеси

У Всесвітньому клубі одеситів вiдбувся музично-поетичний вечір, присвячений творчості вiдомого музиканта, барда та виконавця одеських пiсень Олексія Семенищева "На любов своє серце налаштую..."

У програмі вечора взяли участь близьки друзi Олексiя, колеги з творчостi, поети, музиканти, спiваки. Зал Всесвiтнього клубу одеситiв був повнiстю заповнений.

Докладніше...

Авторський проект Фелікса Кохріхта "ДІАЛОГИ НА НІЖИНСЬКІЙ"
з програмою "РОШ-ХА-ШАНА: СВЯТО ТА ПОКАЯННЯ"

Такі різноманітні відчуття у ці дні в тих, хто сповідає іудейську віру. Вони пов'язані з Рош-ха-Шана: Новим 5784 роком (за григоріанським календарем 2023 р.).

Докладніше...

Ми - продовження Одеси!

"Де ця вулиця, де цей двір? Ось ця вулиця, ось цей двір! або Ми - продовження Одеси!" - таку назву отримала нова книжка, що вийшла до дня народження Одеси у Видавництві "Оптимум". Насичена збірка оповідань, спогадів, замальовок, есе, репродукцій картин, фотографій - це сьома книжка популярної серії "Це моє місто" самого одеського видавництва, активне життя якого відбувається під мудрим керівництвом Бориса Ейдельмана.

Докладніше...

Живём дальше...
Памяти Евгения Михайловича Голубовского

"Эти стихи - памяти легендарного Евгения Голубовского, вице-президента Всемирного Клуба Одесситов и редактора "Всемирных одесских новостей". Но обращены они к вам, друзьям Одессы.

Итак, Одесский сентябрь. Из готовящегося Т"рамвайчика-3". Вера Зубарева

Докладніше...

9 вересня у Всесвітньому клубі одеситів зустрілися учасники літературної студії "Зелена лампа".

Створена 14 років тому за ініціативою Євгена Деменка та Євгена Михайловича Голубовського, студія "Зелена лампа" активно працює всі ці роки, поповнюючи свої лави новими поетами і письменниками, випускаючи у світ їхні нові твори, створюючи нові імена для зміцнення творчого духу Одеси.

Перша зустріч студійців після сумної дати 6 серпня, коли пішов у вічність беззмінний віцепрезидент ВКО і керівник "Зеленої лампи" Євген Михайлович Голубовський, була присвячена улюбленому вчителеві та наставнику.

Докладніше...

У Нью-Йорку створена філія Всесвітнього клубу одеситів

Презентацію цього об’єднання американські одесити приурочили спеціально до Дня народження Одеси, про що вони в режимі on line повідомили членів одеського клубу в цей святковий день.

Було ще дуже багато дзвінків з різних кінців світу, з усіх континентів Землі, з щирими поздоровленнями і сердечними побажаннями для рідного міста. Зайвий раз приємно було усвідомлювати істину про те, що справжні друзі пізнаються у біді, що їх любов до Чорноморської перлини народжує не лише радісні емоції, але і утілюється в конкретні справи і реальну допомогу.

Докладніше...

Вітаємо з днем народження члена Президентської ради ВКО Олексія Ботвінова!

Олексій Івановіч Ботвінов - Народний артист України, Кавалер Ордену Зірки Італії, засновник Міжнародного музичного фестивалю "Odessa Classics" та Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів імені Серафими Могилевської, один із найкращих у світі виконавців музики Сергія Рахманінова.

Докладніше...