colontitle

Цілі та завдання Джаз-клубу ВКО спрямовані на розвиток музичної історії Одеси, увагу до спадкоємності та новаторства самобутніх виконавців - основоположників Одеського джазу і сучасних імпровізаторів, популяризація джазу як особливого виду мистецтва прояву творчої фантазії в імпровізаціях під час виконання, ознайомлення з типовими рисами стилю різних історичних періодів на Американському континенті, у країнах Європи, містах України, Одеси, окремих одеських виконавців, які нині проживають у різних країнах світу.

Головним акцентом у роботі Джаз-клубу стане вивчення витоків і поетапний розвиток джазу в Одесі, творчості окремих музикантів, різних колективів, історії джазових фестивалів і концертів, джазової освіти, творчі зустрічі з нинішніми джазовими виконавцями, гостями Одеської сцени, джем-сейшенами (з попереднім сповіщенням на сайті клубу з обов'язковими відео- і фотозвітами про творчу зустріч, яка відбулася).

Клубні вечори проводитимо у вітальні, ми будемо відзначати ювілейні дати джазових музикантів світового та Одеського джазу, проводити перегляди кінофільмів (окремих фрагментів) про джаз і джазових музикантів. Технічні можливості допускають організацію музичних мостів із джазовими виконавцями різних країн, насамперед, вихідців з Одеси.

У роботі Джаз-клубу важливою складовою можуть стати фотовиставки, виставки плакатів, презентації книг на теми джазової теорії та історії. У плані роботи Джаз-клубу передбачаються зустрічі з молодими музикантами, студентами джазових навчальних закладів Одеси, різних міст України, а також юних виконавців шкіл міста та області.

Діяльність Джаз-клубу буде відображатися на сайті Всесвітнього клубу одеситів, наша сторінка постійно буде відкрита для інформації про його роботу і запрошує до діалогу всіх, хто буде зацікавлений у розвитку Джазового клубу.

Запрошуємо вас у світ імпровізації та творчої свободи!

Автор логотипу Джаз-клубу ВКО - Віктор Джевага

Завжди неподалік, Ваш ВКО