colontitle

Шановні пані та панове! 

Сайт в стадії реновації.

Перепрошуємо за незручності.

Aнонси та Календар

 

 
 

7 жовтня о 17.00 у Всесвітньому Клубі Одеситів Благодійний концерт «Братам із натхнення»

7 жовтня о 17.00 у Всесвітньому Клубі Одеситів
Благодійний концерт «Братам із натхнення»

7 жовтня у Всесвітньому Клубі Одеситів відбудеться зустріч з лауреатом міжнародних та муніципальних літературних премій ім. Костянтина Паустовського та Івана Рядченка, міжнародної премії ім. Белли Ахмадуліною «Срібна Троянда», муніципальної премії «Культурна Столиця», майстром художнього слова Оленою Куклової.

За участю лауреата міжнародних конкурсів Людмили Третяк (сопрано) та солістів клезмер-бенду «Мамині діти», членів ВКО Олексія Семенищева та Валерія Черніса.

Вступне слово – Людмила Шарга.

Початок о 17.00.
Вхід вільний (благодійний внесок)


 
 

8 жовтня о 15.00 у Всесвітньому клубі одеситів Відкриття художньої виставки Ярини Коршунової “Шлях”.

8 жовтня о 15.00 у Всесвітньому клубі одеситів Відкриття художньої виставки Ярини Коршунової “Шлях”.

8 жовтня у Всесвітньому клубі одеситів відбудеться відкриття художньої виставки “Шлях”. Це перша персональна виставка Ярини Коршунової у рідному місті.

Виставка ретроспективна, будуть представлені роботи різних жанрів, натюрморт, пейзаж, портрет, творчі композиції.

Серед них частина робіт, пов’язаних із рідними місцями, дорогими серцю, краєвидами та побутом села Купновичі, Львівської області, написаних безпосередньо там, у різні роки. Композиції на левкасі, авторської техніки, проби в іконі. Також портрети, натюрморти, пейзажі, етюди в інтер’єрі, все те, що близько і співзвучне художнику. Свого роду біографія у живописі.

Назва виставки ”Шлях” народилася давно. Це шлях, життя художника на цьому шляху, у його творчості, його дорога.

В кожної людини свій шлях, своя дорога. Лінію життя можна сприймати, як шлях, з його днями, подіями, радістю та смутком, працею, творчістю. Невід’ємним карбуванням на всьому життєвому шляху художника - його творчість. Вона пронизує багато, майже все, часто є повітрям цього власного шляху.

Шлях художника, художнього життя - це шлях що вміщує й відкриття, й радість праці, плодів її, й розчарування та зневіру у власні сили, й перемоги, дуже гарні горизонти буття душі, зустріч з собою, світом, з Богом. Часто цей шлях вимагає «проливати кров», при роботі над твором, в метафоричному сенсі, та без цих гірких зусиль ніяк, у мене так виходить.

На шляху художнику, як і кожній людині, дається все йому необхідне, для творчого та духовного розвитку в міру його сил та можливостей.

Так вийшло, що це моя перша персональна виставка, в рідному місті, Одесі. І збігом обставин, вона буде проходити в рідному місту місці, Всесвітньому клубі одеситів.

Думка про виставку, з такою назвою, переслідувала мене давно, з 2018р., як мінімум. Дипломна робота при випуску з академії була присвячена цій же темі.

Був задуманий цикл робіт, вірніше прийшов, чекав черги й ще чекає частина, частину вдалося вже втілити.

Це ретроспективна виставка, на котрій будуть представлені роботи, написані в період навчання та після нього.

Запршую вас на відкриття Виставки "Шлях" 8 жовтня о 15.00 у Всесвітній клуб одеситів, вул. Маразліївська, 7