colontitle

Дорогі одноклубники та одноклубниці, родичі по Одесі-Мамі!

Не засмучуйтеся - з 30 липня по 28 серпня Клуб закритий на щорічну відпустку.

Не турбуйтеся, серпень пролетить швидко, точно знаємо - всього за 31 день. І ми знову зустрінемося і обіймемося, і поговоримо за спеку, за море, за Привоз і Староконний, за дітей і онуків, за Одеську бригаду морської піхоти. Коротше за життя...

Новий Клубний сезон відкриє 30 серпня о 17.00 авторський проект Юрія Ющенка «Легенди театральної Одеси» про легендарного артиста одеського народу Семена Крупника.

Напередодні Одеського Нового року, вже 31 серпня, о 14.00 відкриється художня виставка Геннадія Горбунова і його товаришів. А через 2 години, о 16.00, Євген Лукашов порадує присутніх музично-поетичним концертом, присвяченим Дню міста Одеси.

У «День міста Одеси», 2-го вересня, за традицією в Клубі «День відкритих дверей і відкритого мікрофона». Це день, коли одноклубники тішать один одного одеськими небилицями, анекдотами, самотужки приготованими екзотичними одеськими закусками і напоями. А також здають членські та благодійні внески.

Скучити не встигнете. Бувайте, до нових вражаючих зустрічей!

Адміністрація ВКО

Инбер Вера Михайловна (1890-1972)

Вера Инбер.
Они оставили след в истории Одессы

130 лет назад, 10 июля 1890 года в Одессе родилась писательница, поэтесса Вера Инбер
Ее отец Моисей Шпенцер был владельцем типографии и одним из руководителей научного издательства “Матезис” (1904-1925)

Вера училась в гимназии Шольп, затем в гимназии Пашковской. Позднее посещала историко-филологический факультет на одесских Высших женских курсах. Первая ее публикация появилась в одесской газете в 1910 году – “Севильские дамы”.

Вера выходит замуж за одесского журналиста Натана Инбера. В 1912 году ее стихи были напечатаны в журнале “Солнце России”. В том же году у нее родилась дочь Жанна (будущая писательница Жанна Гаузнер). С 1912 по 1914 год Вера и Натан живут в Париже. Около года она провела в Швейцарии на лечении. В “Одесских новостях” регулярно появляются статьи о парижской моде, подписанные “Vera Inbert”, еще один ее псевдоним того времени – “Вера Литти” (шутливый намек на небольшой рост автора).

Автор статьи: Алена Яворская

Подробнее на нашем сайте: Они оставили след в истории Одессы