colontitle

Дорогі одноклубники та одноклубниці, родичі по Одесі-Мамі!

Не засмучуйтеся - з 30 липня по 28 серпня Клуб закритий на щорічну відпустку.

Не турбуйтеся, серпень пролетить швидко, точно знаємо - всього за 31 день. І ми знову зустрінемося і обіймемося, і поговоримо за спеку, за море, за Привоз і Староконний, за дітей і онуків, за Одеську бригаду морської піхоти. Коротше за життя...

Новий Клубний сезон відкриє 30 серпня о 17.00 авторський проект Юрія Ющенка «Легенди театральної Одеси» про легендарного артиста одеського народу Семена Крупника.

Напередодні Одеського Нового року, вже 31 серпня, о 14.00 відкриється художня виставка Геннадія Горбунова і його товаришів. А через 2 години, о 16.00, Євген Лукашов порадує присутніх музично-поетичним концертом, присвяченим Дню міста Одеси.

У «День міста Одеси», 2-го вересня, за традицією в Клубі «День відкритих дверей і відкритого мікрофона». Це день, коли одноклубники тішать один одного одеськими небилицями, анекдотами, самотужки приготованими екзотичними одеськими закусками і напоями. А також здають членські та благодійні внески.

Скучити не встигнете. Бувайте, до нових вражаючих зустрічей!

Адміністрація ВКО

Лещенко Петр Константинович (1898-1954)

Петр Лещенко.
Они оставили след в истории Одессы

14 июня исполняется 120 лет со дня рождения Петра Константиновича Лещенко (1898-1954).
Петр Константинович Лещенко - эстрадный певец, исполнял народные и характерные танцы, ресторатор.
Родился он в 1898 года в селе Исаево (ныне – Николаевский район Одесской области). Мать – молодая крестьянка, об отце нет никаких сведений.
В возрасте девяти месяцев был увезен в Кишинев.

В восемь лет благодаря способностям к пению и танцам был взят в Церковный солдатский хор, затем определен в Народное приходское училище. Ввиду ломки голоса, к 17 годам остался без средств к существованию и решил пойти в армию. Окончил пехотную школу прапорщиков в Киеве, в марте 1917 г. через 40-й запасной полк в Одессе был направлен на румынский фронт. В августе 1917 г. был тяжело ранен и до середины января 1918 г. лечился в кишиневском госпитале. За это время Кишинев оказался в составе Румынии и, таким образом, Лещенко поневоле стал эмигрантом.

Подробнее - на нашем сайте: http://odessa-memory.info/index.php?id=238