colontitle

Читальний зал раритетних видань про Одесу

Всесвітній клуб одеситів з моменту створення став творчим майданчиком для виступу письменників і артистів, презентації книг і виставок художників.

– За цей час мені вдалося зібрати значну колекцію раритетних видань, подарованих одеситами, відомими письменниками, співробітниками Клубу, – розповідає Леонід Рукман, що пов'язав своє життя з ВКО практично з перших днів його існування. – Ось і народилася ідея відкрити в Клубі унікальний читальний зал раритетних видань.

Докладніше...

Книжкова полиця читального залу ВКО збагатилася дивовижною книжкою

Дорогі друзі!
Книжкова полиця читального залу Всесвітнього клубу одеситів збагатилася дивовижною книжкою "Десять ночей грез" Нацуме Сосекі, яку було зібрано та видано з ініціативи авторки проєкту Майї Дімерлі. Книжка дивовижна і, безумовно, заслуговує на нашу увагу, адже вічні історії японського письменника ми зможемо прочитати і українською, і російською, і мовою оригіналу. Усі охочі зможуть придбати це прекрасне видання в авторки проєкту Майї Дімерлі, яка 100% коштів від продажу передає на допомогу ЗСУ! Ці умови діятимуть до перемоги України над нашим ворогом.

Докладніше...

Новорічні джазові імпровізації у ВКО

14 січня відбулося перше засідання Джаз-клубу ВКО в затишній вітальні Всесвітнього клубу одеситів - чудовий початок Нового року новим проєктом!
Його офіційне представлення відбулося ще 25 грудня 2022 р. і стало природним продовженням блискучої низки благодійних концертів уже у форматі діяльності самостійного клубу - джазового.

Докладніше...

Євген Деменок став лауреатом Міжнародної літературної премії імені Ернеста Хемінгуея

Член Президентської ради Всесвітнього клубу одеситів Євген Деменок став лауреатом премії, заснованої журналом "Новий світ", що видається в Торонто (Канада). Премія вручається з 2015 року, і назва її не випадкова - лауреат Нобелівської премії Ернест Хемінгуей починав свій письменницький шлях саме в Канаді, працюючи кореспондентом газети "Toronto Star".

Докладніше...

Коли сміється жінка від щастя

Виставка графіки Олени Кисловської "На контрастах почуттів" відбулася в галереї Всесвітнього клубу одеситів

Олена - журналіст і педагог, лауреат безлічі літературних премій, уродженка міста Дружківка Донецької області. Війна не дозволяє відвідати рідні місця, але говорити про смуток за Дружківкою Олена не любить. Це місто, крім усього іншого, відоме своєю порцеляною. А малювати Олена не вчилася, відвідувала в дитинстві гурток випалювання по дереву і навіть отримувала не раз за свої роботи як приз... футбольний м'яч.

Докладніше...

Дорогі наші одноклубників та друзі!

2022 рік, що минає, був роком випробувань усіх, хто вважає себе громадянином України, на міцність, витримку та солідаризацію. Клуб знайшов своє місце на фронті протистояння шаленої путінської агресії.

Докладніше...

Авторський проект Фелікса Кохріхта «Діалоги на ніженській» з програмою «ХАНУКА: СВІТЛО, ДИВО, ДОБРО»Авторський проект Фелікса Кохріхта «Діалоги на ніженській»
з програмою «ХАНУКА: СВІТЛО, ДИВО, ДОБРО»

Ці три слова стали сьогодні, як і завжди, девізом з яким живе одеській єврейський культурний центр Бейт Гранд. В день, коли ми знімали цю програму на свічнику – Ханукії, що зустрічає у центральному холі, вже засяяла перша свіча, а всього їх в ці дні буде – вісім. Це символ Свята на честь Чуда, яке відбулося багато років тому. Світло перемагає темряву, сміливість та стійкість допомогли перемогти ворогів, яких було забагато. Це іудейське Свято — одне з улюбленіших, де б нащадки цього Чуда не жили.

Докладніше...

Таки-так, це сталося!

25 грудня у Всесвітньому клубі одеситів в урочистій обстановці в присутності численних дуже пристойних гостей було узаконено новий клуб у серці авторитетного ВКО - Джазовий клуб!!!

Докладніше...

Зимовий вечір при свічках

«Зимовий одеський вечір, за вікном сніг і тільки вуличні ліхтарі освітлюють кімнату.

Місто тоне у білій димці та починає здаватися що все розчинилось у білій мглі зими, що залишилася лише ця кімната, ця капсула, наповнена останнім теплом. Ми передамо у концерті відчуття світла і затишку, невеликого освітленого кола у морі наступаючої темряви», - так анонсував концерт «Зимовий вечір при свічках" його організатор Міхаіл Ксіда. Так і відбулося!

Докладніше...

Чарівна передноворічна зустріч відбулася у Всесвітньому клубі одеситів 17 грудня!

Хто сповіщає нас про закінчення і початок року? Чому саме він? Якими таємними знаннями і якою могутністю він володіє? У яких країнах буває і який образ приймає? Які художники закарбували у своїх полотнах цього незвичайного героя?

Про це та багато іншого цікавого дізналися гості зустрічі з Володимиром Островським "Святий Миколай: вчора і сьогодні".

Докладніше...