colontitle

Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

Повідомляємо вас, що з 1 жовтня 2023 року діє новий графік роботи Клубу на осінньо-зимовий період:

Середа – неділя - з 12.00 до 16.00
Понеділок, вівторок – вихідні дні

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

З анонсом заходів Клубу можна ознайомитись:

Познайомитися з проведеними ВКО Благодійними заходами ви зможете на нашому YouTube-каналі за посиланням: «Одеські зустрічі у дні війни»: https://youtube.com/playlist...

Завжди неподалік,
Ваш ВКО

Напишемо розповідь про подвір'я свого дитинства!

До редакціі газети "Вечірня Одеса" продовжують находити листи від одеситів із розповідями про двори свого дитинства та юності.

Сьогодні разом з "Вечіркою" публікуємо розповідь Олександра Солоджянкіна.

Докладніше...

ДВІЧІ ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ LATIN GRAMMY

Вітаємо члена Всесвітнього клубу одеситів Алекса Сіно із чудовим творчим успіхом! Музичний альбом "Made In Miami" ("Зроблено в Майамі"), одним із продюсерів якого є Алекс Сіно, виграв 2 нагороди латиноамериканського Греммі, як найкращий інструментальний альбом і за найкраще аранжування на тему Songo Bop.

Докладніше...

"БІЛОМУ ЛИЦАРЮ" одеських музикантів" частина IV

Шановні читачі, ми продовжуємо знайомство з архивами газети “Одеський вісник” від 15 листопада 2000 року, де був надрукований матеріал бесіди Олени Шевченко з видатним джазовим музикантом нашого міста Миколою Голощаповим до його 60-ти річного ювілею.

Докладніше...

Дорогі наші друзі!

Раді представити вам нових членів Всесвітнього клубу одеситів, за рішенням Президентської ради ВКО прийнятих до ВКО в день його 33-річчя

Докладніше...

Берегти традиції, допомогати фронту

Такі завдання поставив перед собою Всесвітній клуб одеситів відразу після початку повномасштабного вторгнення російських фашистів на нашу землю.

У минулий понеділок клубу виповнилося 33 роки, з цієї нагоди відбулося урочисте зібрання. У своєму привітальному слові директор ВКО Григорій Барац нагадав, що три роки тому, напередодні тридцятиліття клубу завершив свій земний шлях незмінний президент ВКО, незамінний друг та вчитель Михайло Михайлович Жванецький. Світла пам’ять про нього жива, а ідеї великого земляка продовжують надихати на активну роботу, якою він міг би бути задоволений. 

Докладніше...

Дорогі члени Всесвітнього клубу одеситів та наші добрі друзі!
Сьогодні нашому рідному Клубу виповнилося 33 роки!

Останні 3 роки цю подію ми відзначаємо зі сльозами на очах... Напередодні 30-річчя Клубу 3 роки тому завершив свій земний шлях незмінний Президент ВКО, наш великий земляк, незамінний друг та вчитель Михайло Михайлович Жванецький... Вічна любов у наших серцях і світла пам'ять про нього живі, його ідеї продовжують надихати нас на активну роботу якої він міг би бути задоволений. У нашіх галереях і концертних залах щотижня проводяться Благодійні заходи, збори яких йдуть на підтримку воїнам ЗСУ; цього року ми відкрили два нові проекти, які вже стали нашою гордістю: Джаз-клуб ВКО та Всесвітній клуб юних одеситів.

Докладніше...

Рік тому 6 листопада 2022 року стартував ВКЮО

Рік тому 6 листопада 2022 року зі схвалення Президентської ради ВКО під провідництвом юного поета Микити Геруса та молодої вокалістки Єлизавети Скорби стартував ВКЮО для можливості популяризації творчості та ідей молодих одеситів, які спроможні й бажають увійти у творчий і культурний простір Одеси.

Докладніше...

"БІЛОМУ ЛИЦАРЮ" одеських музикантів" частина III.
Присвячено пам'яті Миколи Голощапова

Шановні друзі, ми продовжуємо знайомство з архівними матеріалами бесіди з Миколою Голощаповим до його 60-ти річчя

Стаття "Як би не склалася доля…" була надрукована у газеті "Одеський вісник" 15 листопада 2000 року.

Докладніше...

77 років з дня народження ІГОРЯ РАВИЦЬКОГО

4 листопада - 77 років з дня народження ІГОРЯ РАВИЦЬКОГО (1946 - 2017 рр.) - режисера, актора, Народного артиста України, вже легендарного головного режисера Одеського академічного музично-драматичного театру ім. Василя Василька, постановника багатьох незабутніх вистав.

Докладніше...

20 жовтня у Всесвітньому клубі одеситів відбулася презентація роману Соні Капінус "Білі кролики"!

Соня Капінус - харків'янка, яка кілька років тому перебралася до Одеси через любов до нашого міста. Соня - філолог, вивчає одеську літературу першої третини ХХ століття. Це її дебютний роман, який вона присвятила улюбленому місту.

Докладніше...